Powiększanie biustu – naturalne metody

naturalne powiększanie

Pielęgnacja piersi i zapewnienie im pięknego wyglądu oraz pełnego rozmiaru stanowiło dążenie kobiet już wieki temu. Posiadamy informację, potwierdzające, że już w Państwie Azteków kobiety wykorzystywały jagody palmy sabałowej w celu powiększenia biustu, zaś w haremach niewolnice karmiono kozieradką aby uzyskały odpowiednie krągłości. Obecnie znamy potęgę ziół i innych naturalnych i domowych metod, jakie każda z nas może wykorzystać na co dzień, aby stać się jeszcze piękniejszą i bardziej ponętną kobietą.

Powiększanie biustu – naturalne metody

Wiele pań uzna, że jeśli chce skutecznie powiększyć piersi to może osiągnąć to jedynie z zastosowaniem radykalnych, medycznych sposobów. Jednak niekoniecznie. Powiększanie biustu i naturalne metody naprawdę idą ze sobą w parze.

Zioła na powiększanie biustu – dostępne są w najróżniejszych formach:

 • tabletek,
 • kapsułek,
 • kremów,
 • mydeł czy też klasycznych herbatek, które możemy wypijać.

W powiększaniu piersi sprawdzają się:

 • nasiona kopru,
 • palma sabałowa,
 • dziki pochrzyn,
 • kozieradka,
 • żeń-szeń,
 • soja,
 • oset błogosławiony,
 • mniszek lekarski.

Stosowanie ziół dobrze jest uzupełnić innymi naturalnymi, domowymi sposobami powiększania piersi, aby zapewnić sobie wyższy poziom skuteczności. Z pewnością jednak rozwiązanie to wymaga systematyczności i cierpliwości, bo jedynie długie wykorzystanie pozwoli na zauważenie jakichkolwiek efektów.

Domowa pielęgnacja biustu

Masaże na powiększenie biustu – kolejna naturalna, domowa i nieinwazyjna metoda wspierająca powiększanie i ujędrnianie biustu. Regularne, nawet codzienne wykonywanie delikatnego masażu piersi oraz ich okolic pozwoli nie tylko wpłynąć na wygląd, jędrność i elastyczność biustu ale również zyskamy możliwość wczesnego wykrycia wszelkich zmian w obrębie piersi.

Tabletki na powiększenie biustu – metoda ta może wydawać się nie do końca naturalna, bo jednak jest tu element farmakologii. Mimo to jak przekonują producenci tych suplementów diety są one złożone z naturalnych składników, które dostarczane są do skóry oraz bezpośrednio do piesi od wewnątrz i pozytywnie wpływają na ich wzrost oraz piękny wygląd.

Prysznice naprzemienne – chodzi o nic innego jak o polewanie piersi na przemian zimną i ciepłą wodę. Zastosowanie znajdują one w najróżniejszych schorzeniach, ale również w pielęgnacji, wpływają na poprawę jędrności i elastyczności piersi.

Ćwiczenia na biust – w piersi nie ma mięśni, bo składa się ona z tkanki tłuszczowej oraz gruczołowej, jednak okoliczne mięśnie znajdujące się w klatce piersiowej oraz plecach są odpowiedzialne za utrzymanie biustu we właściwej pozycji i na odpowiedniej wysokości. Warto więc regularnie, przynajmniej kilka minut dziennie pracować nad ich wzmocnieniem, aby mieć pewność że nasze piersi będą zachwycać jędrnością.

Kremy na powiększanie biustu – znajdujemy w nich wykorzystanie naturalnych składników, połączone z wiedzą jaką dysponuje dzisiejsza medycyna oraz kosmetologia. Krem Frashe stanowi formę przyjazną dla większości kobiet, dzięki czemu jego regularne stosowanie nie jest uciążliwe, zaś zawarte w nim naturalne składniki pomagają modelować i powiększać piersi, jak również dbać o ich piękny  młody wygląd.

Efekty naturalnych metod powiększania piersi

Naturalne powiększanie piersi wymaga czasu, systematyczności i cierpliwości. Dopiero kilkumiesięczne, nawet półroczne stosowanie pozwoli nam na zauważenie pierwszych rezultatów. Efekty jakie uzyskamy to przed wszystkim poprawa jędrności, elastyczności i sprężystości biustu. Powiększenie możliwe do osiągnięcia to mniej więcej jeden rozmiar miseczki.

Bibliografia:

1. Gupta S., Skin Firming Anti-Aging Cosmetic Mask Compositions, 2003
2. Rohrich R, Reece E., Saline versus Silicone-what are the facts? 2008
3. Breton L., Girerd F., Renault B., Use of cinnamic acid or of its derivatives in a cosmetic firming composition, 1997
4. Lee Y.A., and Seo R.S., Analysis of Natural Ingredient Cosmetic Image Using Natural Ingredients-containing Cosmetics for Women, 2012

Powiększanie biustu – naturalne metody
4.7 (93.33%) 6 głosów

7 thoughts on “Powiększanie biustu – naturalne metody

 1. Krem Frashe kupił mi kiedyś mój mąż i na jednym opakowaniu nie poprzestałam. Teraz to mój ulubiony krem 🙂 na bazie naturalnych składników, ma wygodny dozownik, ładnie przyjemnie pachnie i co więcej naprawdę działa. To nie żadna ściema, też byłam sceptyczna ale nie potrzebnie!

 2. U mnie to powiększenie biustu nie wchodzi w grę, mam miseczkę D, więc 😀 Ale przydałoby mi się podnieść biust. Czy jesteście w stanie mi coś polecić na ujędrnienie biustu?

 3. Ćwiczenia całkiem spoko podnoszą biust. Mi nie chodziło o to zeby go powiększyć tylko wiecie, po dwoch ciążach to on nie wygląda rewelacyjnie… więc ćwiczyłam, masowałam… przez poł roku, dzień w dzień 😀 i teraz rzeczywiście efekty widać zacne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *