O mnie


Cześć mam na imię Edyta. Witaj na moim blogu poświęconym pielęgnacji piersi. Mam mały biust i szukam naturalnych sposobów na jego powiększenie i uwydatnienie. Nie uznaję operacji plastycznych, dla mnie to zbyt duża ingerencja w organizm. Zależy mi jednak na optycznym powiększeniu piersi i poprawie ich jędrności. Jestem młodą kobietą, skóra na moim biuście powinna być sprężysta i elastyczna z natury. Niestety będąc nastolatką cierpiałam na zaburzenia odżywiania. Mocno schudłam, co odbiło się na wyglądzie moich piersi. Kiedy ja traciłam na wadze, one również się zmniejszały, a poza tym skóra zrobiła się sucha i mało elastyczna. Najważniejszy dla mnie jest fakt, że wygrałam walkę z chorobą i w końcu wróciłam do zdrowia oraz prawidłowej wagi. Nie mniej jednak staram się jak najwięcej rzeczy przywrócić do stanu sprzed choroby (na tyle na ile to możliwe) w tym również wygląd moich piersi.

Pielęgnacja piersi.

Na co dzień dbam o właściwą pielęgnację skóry. Kremy, ćwiczenia i masaże ujędrniające biust to dla mnie podstawa. Dbam też o zdrową dietę, bogatą w witaminy A i E. Od czasu do czasu pozwalam sobie także na zabieg u kosmetyczki. Jednak traktuję to jako dodatkowy sposób na dbanie o siebie, który nie zastąpi regularnej pielęgnacji w zaciszu własnego domu. Z dużą starannością podchodzę także do doboru biustonosza. Dziś już wiem, że nie warto żałować pieniędzy na dobry stanik. Potrafi on widocznie poprawić wygląd biustu. Pomaga także utrzymać prawidłową postawę i sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjne.

Blog na temat biustu.

Zaczęłam pisać tego bloga, aby pomóc innym dziewczynom z podobnymi problemami. Gdy próbujemy wprowadzić zmiany w naszym życiu, na początku nie jest łatwo – wiem z własnego doświadczenia. Swego czasu również szukałam porad w Internecie, teraz sama wspieram i motywuję młode kobiety do wypracowania sobie dobrych nawyków i zmiany podejścia do swojego ciała. Wierzę, że dobro powraca. Mam nadzieję, że moje wpisy będą dla Was pomocne i korzystnie wpłyną nie tylko na Wasz wygląd ale także samopoczucie. Zapraszam do lektury:)